15053.
418. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
Keöpe Viktor (1883-1970): A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,Franklin. Fekete-fehér képekkel illusztrált, kihajtható térkép melléklettel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal, belső oldalon tulajdonosi bejegyzéssel.