15160.
418. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 600 HUF
Stoddard, John L.: Im Fluge durch die Welt. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval