15105.
418. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
Végh Gusztáv: Tabán képei. Pereházy Károly szövegével. Bp., [1970], Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kopottas papír védőborítóban