32400.
418. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
2 400 HUF
~1960. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott fém jelvény miniatűrrel, eredeti sérült tokban + 1969. "Fegyverbe! Fegyverbe! / XII. Kerületi Tanács 1919-1969" kerámia emlékérem eredeti tokban (80mm) + ~1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti sérült tokban + 1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-2