Izrael DN "Hét áldás" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "6939", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND "Seven Benedictions" bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "6939" in plastic case (59mm) C:UNC patina
Izrael DN "Emlékezz a Holokausztra / Anna Frank" Br emlékérem eredeti műbőr tokban (30mm) T:1 Israel ND "Remember Holoaust / Anne Frank" Br medallion in orioginal faux leather case (30mm) C:UNC
Japán 1965. "Tokió Japán 1965 / Az Élettani Tudományok XXIII. Nemzetközi Kongresszusa" Br emlékérem füllel (60mm) T:2 Japán 1965. "Tokio Japan 1965 / XXIII International Congress of Physiological Sciences" Br commemorative medallion with ear (60mm) C:XF
Kanada 1967. "Kanada centenáriuma 1867-1967 - Brant megye / Brantford Város - A telefon szülőhazája - Mezőgazdaság - Ipar" fém emlékérem (36mm) T:1-,2 (eredetileg PP)
Lengyelország 1979. "II. János Pál / Urbi et Orbi" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem törött műanyag keretben (42,49g/0.916/45mm) T:1 Poland 1979. "Jan Paweł II / Urbi et Orbi" two-sided Ag medallion hallmarked on the edge, in broken plastic frame (42,49g/0.916/45mm) C:UNC
Nagy-Britannia 1969. "A walesi herceg" fém emlékérem eredeti plasztik dísztokban T:1- patina, karc Great Britain 1969. "H.R.H. The Prince of Wales" metal commemorative coin in original plastic hardcase C:AU patina, scratch
Nagy-Britannia 1977. "Ezüst Jubileum - II. Erzsébet" Cu-Ni emlékérem eredeti plasztik dísztokban T:PP kis patina Great Britain 1977. "Silver Jubilee H.M. Queen Elizabeth II" Cu-Ni medalllion in original plastic hardcase C:PP small patina