10675.
418. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
11 000 HUF
28,50 EUR, 31,43 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Szentendrei utca. Olaj, vászon. DekoratÃv, kissé sérült fakeretben. 50×60 cm.