10654.
418. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti naplemente. Olaj, vászon, sérült, kartonon. 37X41 cm. Dekoratív, sérült fakeretben