10075. 418. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Dudás Jenő (1900-1991): Hegyek között. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 97/100, üvegezett fakeretben, 40×30 cm
Photo of the item taken by : pk