10115. 418. Closed Online auction Paintings and graphics
65 000 HUF
0 HUF
Gráber Margit (1896-1993): Leány arckép, 1979. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 40×60 cm / oil on canvas, signed
Photo of the item taken by : nagy_andras