10127. 418. Closed Online auction Paintings and graphics
14 000 HUF
9
0 HUF
Hajdik Antal (1928-2010): Tihany, olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Díszes, kissé sérült fa keretben, 40,5×61 cm