10250. 418. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Mári József (?-): 20 db vázlat, többségében tájkép. Olaj, karton, kisebbik hányada sérült. Egyik jelzett a hátoldalán, többi jelzés nélkül. 11,5x15 (19db) és 8x12 (1 db) cm közötti méretekben.
Photo of the item taken by : karap_norbert