10361. 418. Closed Online auction Paintings and graphics
10 000 HUF
0 HUF
Szamosvári József (1931-): Templom előtt. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, üvegezett fakeretben, 35×20 cm
Photo of the item taken by : pk