10409. 418. Closed Online auction Paintings and graphics
3 600 HUF
0 HUF
Vetlényi Zsolt (1967-): Liliom és almafa. Rézkarc, merített papír, jelzett, számozott: 54/100, 12,5×12,5 cm
Photo of the item taken by : ekb