14317.
419. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Vegyes kotta tétel: Händel: Der Messiah.; Clementi: Gradus ad parnassum.; Haydn: Die Schöpfung. [Egybekötve.] Leipzig, én., Peter. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, névbejegyzéssel (Ullmann Pál.) Benne szakadozott egyéb papírokkal, közte további egy kotta.