3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
1960 Gulliver az óriások között, képes gyerekkönyv, a könyv végén egy kinyitható, kétoldalas, térbeli illusztrációval. Kartonált papírkötés, kissé sérült, foltos, kopott.