18 000 HUF
10
VEB Spielwarenwerk 510 Goliath Limousine, retró német lemezjáték autó, 1950-1960 körül. Korának megfelelő, kissé kopottas állapotban, rozsdafoltokkal, felhúzókulcs nélkül. Eredeti, kissé sérült dobozában, h: 24 cm / Vintage German tin toy car, without wind-up key, in original box, with slight wear