1 400 HUF
Ladislav Holy, Dominique Darbois: Afrikanische Plastik. Das Kunstschaffen der ost- und südafrikanischen Stämme Prága, 1967, Artia. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói sérült és ragasztott papír védőborítóval.