1 000 HUF
Vadas József: A konstruktÅ‘r. Kassák Lajos képzÅ‘művészeti munkássága. Bp.,1979, Gondolat. Fekete-fehér és szÃnes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, a lapok egy részén kisebb ázásnyom.