4 db kiállítási katalógus - Magyar bútorművészet a XVIII. században + Bútorművészet a XIX. században + Vértesszőlős + A Zalai Zichy Mihály Emlékmúzeum + Nagytétény műemlékei + Margitsziget. Papírkötésben, jó állapotban
Dr. Bartócz József: A fa és kő mesterei. A magyarországi építőipari céhek. Bp., 1976, Építésügyi Tájékoztató Központ. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé ázott, foltos állapotban. Megjelent 1000 példányban.
Verhaeren, Émile: Rubens. Ford.: Stefan Zweig. Leipzig, 1913, Insel-Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, a borítón és a gerincen némi kopással, tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzővel.
Mattyasovszky Zsolnay Tamás - Dr. Vécsey Esther: Zsolnay épületkerámiák a Józsefvárosban. / Architectural Ceramics in Józsefváros District VIII. Pécs, 2003, szerzői kiadás, 48 p. Gazdag képanyaggal. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Dvorák, Max: Katechismus der Denkmalpflege. Kunsthistorisches Institut der K. K. Zentral-Kommission für Denkmalpflege. Wien, 1918, Anton Schroll & Co. Második kiadás. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
Németh Lajos: A művészet sorsfordulója. Bp., 1970, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben, címlapon Sümegi György művészettörténész névbejegyzésével, utolsó néhány lap alsó sarka foltos.
Krunák Emese: Somogyi Győző. Mai Magyar Művészet. A szerző, Krunák Emese (1951-) által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1987., Képzőművéseti Kiadó. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.