Aba-Novák emlékkiállítás. A katalógust tervezte: Katona László. B. Supka Magdolna tanulmányával. Szolnok, 1962, Magyar Nemzeti Galéria. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
Kovács Margit gyűjtemény. A katalógust szerk., írta, tervezte: Schenk Lea. Szentendre, 1996, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiállítási katalógus hat nyelven, gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Kovács Ákos (Szerk.): Budapesti falfirkák. A Műcsarnok és a Országos Közművelődési Központ közös kiállítása. Bp., 1986, Műcsarnok. 113 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, első néhány oldalon lapszéli foltokkal.
Perlaky Lajos: A ma életművészete. Bp., é.n. ,Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kiadói sérült, hiányos, foltos kartontokban, szakadt, kissé kopott borítóval.
Én így láttam. Vágó János ólommetszetei. Szeged, 1963/64. Alföldi-ny., 5 sztl. lev. + 23 t. (ólommetszetek). Székely János, az előszó írójának aláírt névjegyével és dedikációjával. Kiadói félvászon mappában, kissé foltos borítóval.
B. P. Mihajlov: Nagy szovjet enciklopédia. Építészet. Az építészet fejlődése a különböző történelmi korokban. A szovjetunió népeinek építészete. Ford.: Rojkó Ervin. Bp., 1953., Építésügyi Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, foltos papír védőborítóban.