Bényi László - Paál. Paál László (1846-1879). Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér, színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés , kiadói, egy helyen szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
Marianna H. Takács: Bartolomé Esteban Murillo. Bp., 1977, Corvina. Második kiadás. 14 színes és 38 fekete-fehér képpel. Kiadói kartonált papírkötés. Kissé gyűrött borítóval, de egyébként jó állapotban.
Színes rajz - Colour drawing. 199. okt. 22-nov 33. országos minirajz kiállítás. National exhibiton of miniature drawings. Bp., 1999., Belvárosi Művészek Társasága. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
[Salomon] Reinach: A művészet kis tükre. Fordította és részben átdolgozta Zádor Anna. Bp., 1943, Bibliotheca. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XIX. században. Bp., 1973, Corvina. Számos illusztrációval. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói sérült papír védőborítóban, volt könyvtári példány, hullámos lapélekkel.
Magyar Nemzeti Múzeum. Szerk.: Fodor István, Cs. Lengyel Beatrix. Bp., 1992, Corvina. 184 p. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.