Books: Architecture, Art Number of items: 307
2643917
16866
419
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Tüskés Tibor: Testvérmúzsák.Bp.,1979., Móra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
1 400 HUF
2643913
16867
419
Books: Architecture, Art
Other collectibles
German Karginov: Rodcsenko. Bp.,1975,Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
1 600 HUF
2499635
16868
419
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szabadi Judit: A magyar szecesszió művészete. Festészet, grafika, szobrászat. Bp., 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés,kiadói papír védőborítóval, kissé szakadt borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
1 200 HUF
2345900
16869
419
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Száz év ragyogás. Osztrák-magyar festészeti kiállítás. Bp., 2001, Károlyi Palota Kulturális Központ. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 600 HUF
2300066
16870
419
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Heinz Klemm:Die entdeckung der sächischen scheweiz. Drezda, 1954, Sachenverlag Dresden. Félvászon-kötés sarkai kissé kopottas állapotban. Fritz Löffler Das Alte Dresden.Geschichte seiner Bauten.Drezda, 1955, Sachsenverlag Dresden.Egészvászon-kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
1954190
16871
419
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Arnau, Frank: Művészethamisítók - hamisítók művészete. Bp., 1963, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Vászonkötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
1 400 HUF
2645676
16874
419
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 db Kajári Gyula művészetét ismertető könyv: Kajári Gyula élete és munkássága. Hódmezővásárhely, 1996, Kajári Emlékalapítvány. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval.+ Szuromi Pál: Kajári Gyula. Fekete izzásban. Szeged, 2006, Művészetért, Oktatásért Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, foltos lapokkal.
1 800 HUF
2650828
16875
419
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Koczogh Ákos: Kerámia, porcelán, üveg. Mai magyar Iparművészet. Bp., 1975., Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
2644534
16876
419
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Margaretta Salinger: Michelangelo. The Last Judgment. New York, 1955, Harry N. Abrams, angol nyelven, színes illusztrációkkal, kiadói papírkötésben
1 000 HUF
2644542
16877
419
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Héléne Adhémar: Monet. Peintures. Paris, 1950, Les Éditions du Chéne, francia nyelven, kiadói papírmappában, 16 db színes festmény reprodukcióval, borítóján sérülés
1 200 HUF
2644567
16878
419
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Lawrence Gowing: Renoir. Paintings. London, é.n., Lindsay Drummond, angol nyelven, 16 db színes festményreprodukcióval, kiadói gyűrűs papírkötésben, kissé kopott borítóval
1 200 HUF
2644580
16879
419
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Frederick S. Wight: Goya. New York, 1954, Harry N. Abrams. angol nyelven, 9 db színes festményreprodukcióval, kiadói papírkötésben
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035