17256. 419. Closed Online auction Books: Judaica
4 800 HUF
0 HUF
Székely Béla: Az antiszemitizmus és története. Bp., 1936, Tabor. Kiadói egészvászon kötésben, a borítón kopásnyomokkal, az elülső szennylap szakadt.
Photo of the item taken by : karap_norbert