2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Winston S: Chruchill: Die Weltkrisis 1916/1918. Band I. Zürich-Leipzig-Wien,én.,Amalthea-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, beragasztott fekete-fehér képekkel (kivágások.)