2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Balassa Bálint, gyarmathy: Költeményei. Szerk., jegyzetekkel s bevezetéssel ellátta Szilády Áron. Bp. 1879. M. Történelmi Társulat Korabeli, kissé sérült félvászon-kötésben, enyhén foltos lapokkal