17588. 419. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Barabás Gyula: Elveszett arcok. Bp., 1938, Singer és Wolfner, 230+(1) p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Photo of the item taken by : tg