6 000 HUF
Danielik János: Emlék-könyv. I-II. köt. Történelmi, teológiai és művészeti értekezések. Pest, 1852., Müller Emil, IV+4+400+6; 6+:450 p. Korabeli kopott aranyozott gerincű félvászon-kötések, az I. kötetben foltos lapokkal, egykorú possessori bejegyzésekkel, névbélyegézssel.