1 800 HUF
10
Dante Alighieri: A pokol. Az "Isteni Színjáték" első része. Ford., magyarázta s a szerző életrajzával megtoldotta: Zigány Árpád. Bp., 1908. Schimkó Gyula, 288 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.