17480. 419. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Fekete István: Téli berek. Reich Károly rajzaival. Bp., 1959, Móra. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
Photo of the item taken by : karap_norbert