2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Francois Villon Nagy Testámentuma. Hat balladával bővített második kiadás. Ford., bevezette és magyarázatokkal ellátta: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1944, Új Idők Irodami Intézet Rt. (Singer és Wolfner). Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.