1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Goethe, Johann Wolfgang von: Utazás Itáliában. Ford.: Bálint Aladár. Nagy Írók - Nagy Írások. VIII. Bp., 1933., Genius. A címlap és a könyvdíszek Végh Gusztáv munkái. 3 egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, sérült gerinccel, kopott borítóval. Számozott (1125/1500.) példány.