2 000 HUF
Hernádi Gyula: Az ég bútorai. Válogatott elbeszélések. Bp., 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó, 524 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által Balogh Emese (1939-2014) színésznő részére DEDIKÁLT példány.