4 000 HUF
Huszth Jenő: Ábránd és való. Beszélyfüzér. I. kötet. Rimaszombat, 1861, Kádár József, 158+1 p. Dombornyomott, aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé foltos, helyenként kissé sérült lapokkal, kissé kopott borítóval, javított kötéssel.