1 200 HUF
Kós Károly, 2 db könyv: "A legszebb élet, amit magamnak el tudtam képzelni". BenkÅ‘ Samu beszélgetései Kós Károllyal. Bukarest, 1978, Kriterion Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal, Kós Károly rajzaival és metszeteivel illusztrálva. Kiadói kartonált papÃrkötés, kissé sérült, foltos borÃtóval és kiadói papÃr védÅ‘borÃtóval. + Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, 1934, Erdélyi SzépmÃves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borÃtóval és lapokkal.