17598. 419. Closed Online auction Books: Other rarities
5 000 HUF
0 HUF
Márai Sándor: Föld, föld!... Emlékezések. Toronto, (1972), -Stephen Vörösváry-Weller Publishing Co. Ltd., 312 p. Első kiadás! Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : nagy_andras