18 000 HUF
[Pápai Páriz Ferenc (1649-1716)] Francisco Páriz Pápai: Dictionarium Manuale Latino-Ungaricum et Ungarico-Latino Germanicum. [Latin-magyar, magyar-latin szótár]. Cibinii (Nagyszeben), 1782, Samuelis Sárdi & Martini Hochmeister, (20)+648 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, kissé sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, szúrágta lyukakkal.