1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Sárosy Gyula arany trombitája s egyéb hazafias költeményei. Kiadja Abafi Lajos. Nemzeti Könyvtár 17. Sárosy Gyula Összes Művei. I. köt. Bp., [1881], Aigner Lajos (Wilckens F. C. és Fia-ny.), (4)+304+(3) p. Korabeli aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, a címlapon szakadással, helyenként sérült lapszélekkel. A teljes könyv fordítva kötött.