17667. 419. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
9
0 HUF
Széll Kálmánné Vörösmarty Ilona: Emlékeim Deák Ferenc politikai és magánéletéből. Bp., [1925], Pallas, 1 t. + 152 p. Egyetlen kiadás. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé foltos lapélekkel.
Photo of the item taken by : bk