17502. 419. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Trócsányi Zoltán: Magyar régiségek és furcsaságok. Bp., [1924], Dante, 204 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel.
Photo of the item taken by : karap_norbert