2 000 HUF
9
Vajda Albert: Egy lépés előre, kettő össze-vissza. Vidám regény egy szomorú témáról. Otthon Könyvtár. A szerző, Vajda Albert (1919-1991) író, újságíró, dátumozott példány (London, 1961.) London, én., [1957?, Első kiadás?],Waverley Press, 169+5 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, volt könyvtári példány.