4 000 HUF
Várossy Gyula: Jóizü történetek. Humoros elbeszélések. Sarlay Imre rajzaival. Bp., 1898, Marián György, (4)+236+(1) p. Első kiadás. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, kopottas, kissé sérült borítóval, helyenként sérült lapokkal, a 69-76. oldalak kijárnak. Korabeli ajándékozási bejegyzéssel.