17486. 419. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
27
0 HUF
Vaszary Gábor: Kislány a láthatáron. Regény. Bp., 1939., Nova. Kiadói art-deco festett, aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban.
Photo of the item taken by : karap_norbert