1 600 HUF
20
Vegyes ponyva tétel, 4 db: Wilfred Sheridan: Az öt koponya. Bp., én., Palladis.; Annie Hruschka: A delejes akarat. Bp., én., Palladis.; J. S. Fletcher: Rejtélyes eset a földalattin. II. köt. Bp., 1933., Pesti Hírlap.; Leleszy Béla: A sangháji kosár. Bp., én., Literaria. Kiadói papírkötés, változó állapotban, kopott borítókkal, a borítókon sérülésekkel, az egyik foltos.