3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Verne Gyula: A Begum ötszáz milliója. Ford.: Iván Ede. Vedrődi J. rajzaival; Ox doktor ötlete. Ford.: Dr. Mikes Lajos. Geiger Richard rajzaival. (Egy kötetben). Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 127+(1) p., 198+(2) p. Oldalszámozáson belüli fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, az első címlap sérült, helyeként kissé sérült lapokkal, egy lap kijár.