Number of items: 396

Oscar Wilde 2 kötete: Wilde Oszkár: Versek. Ford. és Wilde-ről szóló tanulmánnyal bevezette: Radó Antal. + A kritikus, mint művész. Tanulmányok. Ford.: Benedek Marcell. Wilde Oszkár összes művei. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, az egyik kötet kissé sérült borítóval.
17506.

1 200 HUF
3,11
3,43

dr. Radákovics Ödön: Nadina, a török leány. Bp., 1926, Rozsnyai Károly. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti illusztrált papírborító bekötve.
17507.

1 200 HUF
3,11
3,43

Susie Feinschmecker: Dévajságok., melyeket Peter Fendi császári udvari piktor úr bájos aquarelljeihez szerzett - - kisasszony a szebbkeblű közönség múlatságára. Bp., 1989., Zrínyi. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papírtokban, a lapok nagy része kijár.
17508.

1 600 HUF
4,15
4,57

Ágoston Vilmos: A kisajátított tér. A nemzeti képzelet Doru Munteanu és Wass Albert műveiben. Bp., 2007., Európai Összehasonlító Kisebbségkutatások Közalapítvány. Kiadói papírkötés.
17509.

1 400 HUF
3,63
4,00

Jack London: A vadon szava. Fordította: Bartos Zoltán. Bp., é.n., Athenaeum. második kiadás. Kiadói egészvászon kötés
17510.

800 HUF
2,07
2,29

Az 1931. május 16-tól június 21-ig Budapesten rendezett Országos Magyar Turista Kiállítás ismertetője. Szerk.: Vörös Tihamér, Papp László. Bp., (1931), Magyar Turista Szövetség ("Élet"-ny.). Gazdag fekete-fehér képanyaggal, egy kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés.
17511.

1 200 HUF
3,11
3,43

Arany János Kapcsos Könyve. Keresztury Dezső utószavával. Bp., 1978, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egész-műbőr kötés, a rézkapocs sérült, hiányos, foltos, hullámos lapélekkel.
17512.

1 000 HUF
2,59
2,86

Charles Baudelaire versei. Bp., 2000., Sziget. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17513.

1 000 HUF
2,59
2,86

Lauka Gusztáv: Szellemi szikrák. Nevezetesb emberek. Köz és magán életbeni elmés rögtönzései és élczes mondatai. Pest, 1862., Heckenast Gusztáv, XVIII+304 p. Átkötött félvászon-kötésben, "Váci Kaszinó" bélyegzésekkel, foltos lapokkal, néhány javított lappal, 3 kijáró lappal.
17514.

1 000 HUF
2,59
2,86

2 db H.G. Wells kötet: Az istenek eledele, Emberek a Holdban. Bp. 1957 BIbliotheka. Kissé sérült papírkötésben
17515.

1 200 HUF
3,11
3,43

Kassák Lajos: Misilló királysága. Bp., 1918., Athenaeum, 167 p. Első kiadás. Átkötött kopott kemény-kötés.
17516.

1 400 HUF
3,63
4,00

Dumas, [Alexandre]: Király a vérpadon. Ford.: Balla Mihály. Dumas válogatott művei VI. Bp., 1925, Nova (Győri Hirlap-ny., Győr), 320 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapélekkel.
17517.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF