Haán Lajos naplója. (Részletek). Bibliotheca Bekesiensis 6. Szerk.: Dr. Papp János. Békéscsaba, 1971, Békés Megyei Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Számozott (165./500 példány). + A kiadó aláírt ajándékozó levele
Benedek István 2 műve, a szerző által DEDIKÁLT példányok: Hetvenhét.; Hetvennyolc. Pocsolyától az óceánig. Esszék, tanulmányok., Bp., 1991-1993., Szenci Molnár Társaság. Kiadói papírkötések.
Tornai József-Orosz János: Ajándékozások. Válogatott szerelmes versek és rajzok. Tornai József versei és Orosz János rajzai. Bp., 1982., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, volt könyvtári példány.
Kelemen Béla: Jó magyarság. Tanácsadó a magyar helyesírás, nyelvtan és fogalmazás nehézségeiben. Bp., 1910., Athenaeum. Átkötött kopott félvászon-kötésben.
Tormay Cecile: Viaszfigurák; Görög mesék. (Egy kötetben). Tormay Cecile művei III. köt. Bp., 1939, Singer és Wolfner, 297+(1) p. Aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Vajda Albert: Egy lépés előre, kettő össze-vissza. Vidám regény egy szomorú témáról. Otthon Könyvtár. A szerző, Vajda Albert (1919-1991) író, újságíró, dátumozott példány (London, 1961.) London, én., [1957?, Első kiadás?],Waverley Press, 169+5 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, volt könyvtári példány.
Kiss Dénes: Kék kék kék. Bp., 1973, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. A szerző által Balogh Emese (1939-2014) színésznő részére DEDIKÁLT példány.
Deák Attila: Ruttkai Éva. Kortársaink a filmművészetben. Filmbarátok Kiskönyvtára. Bp., (1981), Magyar Filmtudományi Intézet és Filmarchívum-Népművelési Propaganda Iroda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. A szerző által Balogh Emese (1939-2014) színésznő részére DEDIKÁLT példány.