Number of items: 396

Jack London: A vadállat; A skarlát. (Egy kötetben). Ford.: Körmendy Viktor. Bp., 1925, Légrády. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, sérült borítóval, helyenként kissé foltos.
17578.

1 000 HUF
2,59
2,86

Kőrösi Csoma Sándor: Buddha élete és tanításai. Ford., az előszót írta és jegyzetekkel ellátta: Bodor András. Bukarest, 1972, Kriterion. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.
17579.

1 200 HUF
3,11
3,43

Verne Gyula: Egy uszó város; A zártörők. (Egy kötetben). Ford.: Miskolczi Henrik. Nemes Mihály és Geiger Richard rajzaival. Verne Gyula munkái. Bp., é.n., Tolnai, 170+(1) p. Oldalszámozáson belüli fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, sérült borítóval, néhány kissé sérült lappal.
17580.

1 200 HUF
3,11
3,43

Jean de La Fontaine: A szerelmes kurtizán. Válogatott széphistóriák. Ford.: Babits Mihály, Jékely Zoltán, Rónay György. Bp., 1963, Magyar Helikon. Győry Miklós rajzaival illusztrálva. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés. Megjelent 1400 számozott példányban, ebből az 652. számú példány.
17581.

4 200 HUF
10,88
12,00

Móra Ferenc: Hannibál feltámasztása. Az első cenzurázatlan kiadás. Bp., 2004. Argumentum. Kiadói papírkötésben
17582.

2 200 HUF
5,70
6,29

Szathmári Gábor: Ötven év tollal. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2004., Dura Stúdió. Kiadói papírkötés.
17583.

1 600 HUF
4,15
4,57

17584.

2 000 HUF
5,18
5,71

Hernádi Gyula: Az ég bútorai. Válogatott elbeszélések. Bp., 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó, 524 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által Balogh Emese (1939-2014) színésznő részére DEDIKÁLT példány.
17585.

2 000 HUF
5,18
5,71

Tamási Áron: Ragyog egy csillag. A tábla rajzát Fenyves Sándor tervezte. Bp.,1938, Révai, 268 p. A tábla rajzát Fenyves Sándor (1907-1944) grafikus, illusztrátor, festő tervezte. Kiadói festett, fatáblás-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, laza, kissé sérült fűzéssel.
17586.

800 HUF
2,07
2,29

Tompa Mihály versei. V. köt.: Beszélyek. Balladák. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv, 214+(2) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, hiányzó gerinccel, sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17587.

800 HUF
2,07
2,29

Barabás Gyula: Elveszett arcok. Bp., 1938, Singer és Wolfner, 230+(1) p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17588.

1 000 HUF
2,59
2,86

Gyurácz Ferenc: Személyes ügyeim. Tanulmányok, esszék. A szerző által Dr. Bőzsöny Ferenc (1931-2018) a Magyar Rádió egykori főbemondója részére dedikált példány. A Magyar Nyugat Történeti Kiskönyvtára, 10. Vasszilvágy, 2009., Magyar Nyugat. Kiadói kartonált papírkötés.
17589.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF