Bruck, Edith: Itinerario. Útirány. (Poesie scelte). Róma, 1998, Quasar. Magyar és olasz nyelven. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kisebb kopásnyomokkal. A szerző, Edith Bruck magyar származású költő által DEDIKÁLT példány.
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs V. kötet. Thesaurus Anecdoton Hungarorum. Gyűjtötte és magyarázza: - -. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, Wolfner-kötés, kopott borítóval, két lap kijár, névbejegyzéssel.
Huszth Jenő: Ábránd és való. Beszélyfüzér. I. kötet. Rimaszombat, 1861, Kádár József, 158+1 p. Dombornyomott, aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé foltos, helyenként kissé sérült lapokkal, kissé kopott borítóval, javított kötéssel.
Az uj könyvek könyve. 173 író, művész, tudós vallomása olvasmányairól. Összegyűjtötte és bevezetéssel ellátta: Kőhalmi Béla. Bp., 1937., Gergely R., 398 p. Kiadói kissé kopott papírkötés.
Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival díszített képes kiadás. Bp., 1879. Mehner Vilmos,(Franklin-ny.), 805+9 p. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, javított, pótolt gerinccel, javított kötéssel, foltos borítóval, foltos, kissé sérült lapokkal.