Books: Other rarities Number of items: 396
2647373
17734
419
Other collectibles
Nyirő József 2 könyve: Az én népem. Bp., 1935, Révai. Hatodik kiadás. Kiadói halina-kötés, a hátsó borító foltos. + A zöld csillag. A szerzőnek az emigrációban írt regénye. Bp., é.n., Kairosz. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2648087
17735
419
Other collectibles
Dickens, Charles: Copperfield Dávid. Gyermekévek, ifjúság. Ford.: Ottlik Géza. Végh Dezső rajzaival. Bukarest, 1955, Ifjúsági Könyvkiadó, 394 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, foltos lapélekkel.
1 000 HUF
2594800
17736
419
Other collectibles
Juhász Ferenc: Fekete Saskirály. DEDIKÁLT! Bp., 1988., Szépirodalmi. A borító illusztrációja Hantai Simon munkája. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2594794
17737
419
Other collectibles
Juhász Ferenc: Világtűz. DEDIKÁLT! Bp., 1994., Dunakanyar 2000. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2592253
17738
419
Other collectibles
Kós Károly, 2 db könyv: "A legszebb élet, amit magamnak el tudtam képzelni". Benkő Samu beszélgetései Kós Károllyal. Bukarest, 1978, Kriterion Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal, Kós Károly rajzaival és metszeteivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval és kiadói papír védőborítóval. + Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Cé...
1 200 HUF
2651671
17739
419
Other collectibles
Vegyes ponyva tétel, 4 db: Wilfred Sheridan: Az öt koponya. Bp., én., Palladis.; Annie Hruschka: A delejes akarat. Bp., én., Palladis.; J. S. Fletcher: Rejtélyes eset a földalattin. II. köt. Bp., 1933., Pesti Hírlap.; Leleszy Béla: A sangháji kosár. Bp., én., Literaria. Kiadói papírkötés, változó állapotban, kopott borítókkal, a borítókon sérülésekkel, az egyik foltos.
1 600 HUF
2651560
17740
419
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, eredeti papírborítókkal, 5 db: Herczeg Ferenc emlékezései. Bp., 1933., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt, kissé hiányos illusztrált papír védőborítóban.; Markovits Rodion: Sánta farsang. Bp.,1933, Pantheon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakad, sérült illusztrált papír védőborítóban. Esther Landolt: Új élet felé. Bp., 1944., Griff. K...
1 400 HUF
2645643
17741
419
Other collectibles
Kabdebó Lóránt: Szabó Lőrinc "pere." Bp., 2006., Argumentum. Kiadói kartonált papírkötés.
1 800 HUF
2649898
17742
419
Other collectibles
Weöres Sándor: A lélek idézése. Műfordítások. Bp., 1958, Európa. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1 200 HUF
2559781
17743
419
Other collectibles
2648549
17744
419
Other collectibles
Az angol líra kincsesháza, I-VIII. köt.: Tennyson - Swinburne; Byron - Keats; Browning - D. G. Rossetti; Wordsworth - Coleridge; Shelley; Blake Burns; Tizenhetedik század; Huszadik század. Vál. és szerk.: Bartos Tibor. Bp., 1958, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, néhány kötet kissé fakó borítóval, kissé sérült kiadói karton dísztokban.
1 000 HUF
2558777
17745
419
Other collectibles
Diana walesi hercegnő (1961-1997) életútja képekben. Összeáll.: Michael O'Mara. Bp., 1997., Officina Nova. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, hullámos lapokkal.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035