3 db sajtótörténeti kiadvány: Dezsényi Béla, Nemes György: A magyar sajtó 250 éve. I. köt. Bp., 1954, Művelt Nép, 287 p. + XLVIII t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban. + Fülöp Géza: Sajtótörténet, sajtóismeret. Kézirat. Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar. Bp., 1975, Tankönyvkiadó, 94 p. Kiadói pa...
2012. Az idő közel... Szerk. Lőrincz Gabriella, Ulbing István, Zelei Pál. hn., 2008., Pilis-Print Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel.
vitéz Somogyváry Gyula: A pirossapkás kislány. Regény. Bp., 1942, Singer és Wolfner, 437+(3) p. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, néhány lap kissé foltos.
Pálóczi Horváth Lajos: Álompákász. Egy dzsentri gyermekkora. Örökségünk Könyvtára 2. (A II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola kiadványai). Beregszász-Ungvár, 2021, II. RF KMF - "RIK-U" Kft. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
Deák Ferenc válogatott munkái I-II. köt. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: báró Wlassics Gyula. Bp., én., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.